Grand-Export


 • Address : Gradski stadion b.b.
 • Place: Bitola


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Американскиот IBM стана најновиот технолошки гигант кој најави намалување на илјадници работни места. Компанијата во средата објави дека ќе бидат укинати 3.900 ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel