Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fish & grill - restaurants
 • Restaurants a - z
 • National restaurants
 • Apartments & rooms - hire (rental)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fish & grill - restaurants in Ohrid

Dalga


 • Address : Kosta Abrash 3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galeo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kajce


 • Address : Ilindenska 22
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaneo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lihnidos/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Momir


 • Address : Kosta Abrash 3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ribar


 • Address : s.Trpejca
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7522 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St. Sofia (Sv.Sofija)


 • Address : Car Samoil 88
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат нема да го чека утрешниот ден, односно целосното завршување на одлуките, туку како и до сега, во континуитет, така и денес ...
сите 104 | | | веќе видена

„Додека некој се занимава со црниот петок, вештерки и слични пророштва, денеска се објавени официјалните податоци за странските директни инвестиции во ...
сите 16 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel