Едно Место


 • Адреса: бул.Јане Сандански 11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км
 • Локација: Три Бисери


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1692952400_81.jpg?t=true&w=300&h=300


  Слика од локација
  Едно Место е бистро во кое се служи кафе со суви колачиња, како во најдобрите француски кафетерии на Champs-Élysées, пиво со закуски - како во баварските пивници, вино со тапас како низ сокаците на Гауди во Барселона и здрави оброци како од профилите што го следите на инста, па и подобри. Едно Место нуди уживање и за родители, додека вашите дечиња се занимаваат со едукативни содржини.
  повеќе
  Слика од локација
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи