EAM

24 hours

  • Address : Industriska zona Makedonka 54
  • Place: Stip
  • Distance: ≈7564 км

  • Telephone 2: +389 70 210042
  • Working Hours: Mon - Sat from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 28 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 154 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel