Dy fazana


 • Adresa: Zona Industriale Zelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7474 км
 • Lokacioni: ruga e vjetër Tetovë -Shkup 1 km. para hyrjes për në fsh. Zhelinë, Tetovo, Republic of Macedonia


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707986651_96.jpg?t=true&w=300&h=300


  Ne nuk jemi një restorant i zakonshëm - ne jemi një vend elegant, ku krijohen momente vërtet magjike. Atmosfera e restorantit tonë është një simbiozë e elegancës klasike dhe qasjeve moderne ndaj mikpritjes. Nga arkitektura e bukur e deri te dekori i zgjedhur, çdo aspekt i Restorant Dy Fazana, prezantohet me kujdes për t'ju ofruar një përvojë unike dasme.

  Filozofia jonë gastronomike bazohet në shije të mrekullueshme, përbërës të zgjedhur me kujdes dhe mjeshtëri të lartë. Me fokus në shijen e rafinuar gastronomike, kuzhinierët tanë ju ofrojnë një meny të pasur me pjata kreative, që kënaqin edhe shijet më specifike.

  Ekipi ynë profesional i planifikimit të dasmave është këtu për t'ju mbështetur dhe për të realizuar vizionin tuaj për martesë perfekte. Nga biseda e parë deri te kërcimi i fundit, ne jemi këtu për t'i bërë të gjitha momentet e ditës tuaj më të lumtur, magjike dhe unike.

  Na lejoni të krijojmë momentin tuaj magjik në Restorant Dy Fazana.
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj