Dream Holidays

Parking6 days a weekInternet accessAirconditionedCards accepted

  • Address : bul.Partizanski Odredi 23-2-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7499 км
  • Location: Буњаковец
Categories:

travel agents


  • Telephone 2: +389 2 3150008
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00
    Sat from 08:00 to 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638528145_85.png?t=true&w=300&h=300


Дрим Холидејс е туристичка агенција која работи долги години на македонски пазар. Постојаните задоволни патници се доказ за квалитетот на услугите и патувањата кои ги добиваат нашите клиенти.

Нашиот тим се состои од врвни професионални, кои имаат богато искуство во туризмот и работат за задоволување на потребите и уживање на своите патници.

Во нашата понуда на туристички патувања ќе најдете тури низ европските градови, како и организирани патувања за празниците.

Дрим Холидејс се наоѓа на бул. Партизански Одреди 23 лок. 2, Скопје, Македонија, посететене и уверетесе во нашите професионаци а ние ќе се погрижиме да доживеете незаборавни моменти.

Секогаш кога сакате да одпатувате, а немате идеја каде тука за вас е ПАТУВАЧКАТА БИБЛИОТЕКА на Ta Dreams Holidays!
Доверете ни го на нас вашето следно патување!
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel