Дора Мувинг

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi Зона

  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км

  • Работно време: Пон од 08:00 до 17:00
    Вто - Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1671099896_2.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Dora Moving професионално се занимава со преселба, складирање, монтажа и демонтажа на мебел од домови и деловни простории. Работењето според американски стандарди и практики во преместувањето, не прави единствена компанија во оваа област во Северна Македонија.

Банки, осигурителни компании, лаборатории, болници, ИТ компании, други видови на деловни канцеларии и домови се само некои од клиентите во нашето портфолио, кои сведочат за квалитетот и посветесноста на услугите кои ги нудиме.

Услуги кои ги нудиме:
▪ Релокација/пренесување на инвентарот од вашите станови, куќи или деловен простор.
▪ Товарање на специјални стоки (пример: различни уметнички дела, сефови, генератори, банкомати, фрижидери итн)
▪ Пакетирање
▪ Монтирање/Расклопување (пример: кујна, шкафови, кревети, деловен мебел итн)
▪ Складирање (чување на вашите предмети во одреден период кој ви е потребен)
Се стремиме кон ултра брза и безбедна преселба на домови и деловни простории. Без ризик за оштетување на предметите и околината во процесот на селење. Уредно спакувани предмети, специјална опрема за транспорт и супериорен тим од обучени професионалци.

Контактирајте нè за сите ваши прашања на телефонот 070 596 030.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи