Doksa-Jonce


  • Address : bul.1-vi Maj 179
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈7555 км

  • Working Hours: Mon , Wed - Thu from 09:00 to 19:00
    Tue , Fri - Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Од јули во Грција ќе се работи 6 шест дена во неделата за одредени индустрии и производствени капацитети, како и бизниси кои работат 24/7. Со посебен закон на ...
сите 12 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 47 | | | веќе видена

Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни ,беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на Македонија предводена од ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel