Delta shped (Delta Sped)


  • Address : bul.Jane Sandanski 110-4/3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7503 км
  • Location: Аеродром

  • Fax: +389 2 2400575
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1624874715_98.png?t=true&w=300&h=300


Делташпед е една од првите специјални шпедиции во Македонија. Единствената канцеларија е отворена во нас. Аеродром во 1992 година како друштво за заштита и внатрешна шпедиција.

Делташпед поседува лиценца за застапување и шпедитерско работење издадена од Царинска на Република Македонија.

Наша мисија е задоволување на потребите на клиентите и оние кои очекуваат преку нашите корисници лица се искусни, лиценцирани шпедитери и професионално обучени и координирани со целите потреби да бидат задоволни.

УСЛУГИ
Наша е навремено, брзо и квалитетно завршување на царинските формалности со цел, нашите клиенти на време да располагаат со сопствената стока. Нудиме комплетна услуга за Вас, преку:

-Увозно / Извозно царинење
-Царинење на привремена ѕвезда стока
-Изготвување на транзитни документи
-Консалтинг за царинско работење
-Застапување на компании пред царина

Контакт: deltasped@gmail.com
deltasped@deltasped.mk
022434925
Факс: 022400575

Режисер: Сашо Србиновски
saso.srbinovski@deltasped.mk
sasoskopje65@gmail.com
070227633

Референти по шпедиција:

Кети Србиновска
keti.srbinovska@deltasped.mk
ketisr@gmail.com
070398691

Данчо Ивановски
danco.ivanovski@deltasped.mk
danco.ivanovski@yahoo.com
070327449

Дарко Јосифовски
darko.josifovski@deltasped.mk
josifovski1983@gmail.com
070327419
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel