Дело декор

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 60
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: спроти Воденица и Интермецо

  • Телефон 2: 071 834184
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
    Саб од 11:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569415956_81.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Дело Декор е компанија која се занимава со увоз и продажба на производи за внатрешно уредување, кои може да ги најдете единствено во нашиот продажен салон.

Во нашата понуда ќе најдете: тапети, фототапети, завеси и корнизи, зебра и минизебра завеси, вариолајт, венецијанер, изработка на декоративни ѕидни техники, секаков вид на домашно осветлување: лустери, ѕидни ламби, подни ламби, спот осветлување, рефлектори, шинско осветлување со трак систем и мн друго.

Дело Декор ве поканува во нашиот продажен салон кој е лоциран во центарот на Скопје, на Бул. М.Т.Гологанов бр.60 каде ќе се запознаете со комплетната понуда на производи и ќе ја одберете најдобрата комбинација за вашите домови,работни простории и објекти, и со помош на нашите стручни лица ќе го добиете најдобриот можен предлог.

Tелефон 071/256-296
www.delodekor.mk
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи