Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Computers - assembling
 • Computers, computer equipment, software & hardware - retail
 • Computer networks
 • Computers & computer equipment - repair & maintenance & data recovery
 • Computer software - retail sales
 • Computer Printers
 • Computer Systems
 • Toner Cartridges
 • Video Surveilance
 • Computer Software - Applications & Development
 • Mobile Phones - Accessories
 • Air Conditioners & Air Conditioning
 • Information Technology & Engineering
 • Telephones - Retail
 • Audio - Video Equipment Dealers & Retail
 • Electrical Appliance - Retailers
 • Lights
 • Heating Appliances
 • Lighting Shops
 • Photographic Equipment & Supplies - Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Computers - assembling


Quattro (Kuattro)


 • Address : Ilirija 8
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Digikom


 • Address : Simeon Kavrakirov 16/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Digicom is the only company that upgrades your "old and weak" computer, with the option of a full replacement for a new one using the "old-for-new" principle.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600867645_38.png?t=true&w=300&h=300

Face Computers (Fejs Kompjuters)


 • Address : Boris Kidrich 20
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gera Kom plus


 • Address : Shidska 13-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7494 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 11:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kortek MB


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 72-b lok.9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lankom computers


 • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megasus


 • Address : Dame Gruev 85 lok.3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

Break: Mon-Fri 15-17h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milenium


 • Address : Arhiepiskop Mihail (Vladimir Nazor) 10
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7541 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 13:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pakom Company State of M San Group


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7496 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 121 | | | веќе видена

На азиските берзи денеска се тргува внимателно, со индекси малку пониски бидејќи инвеститорите ги пропуштија насоките од Волстрит, додека доларот се лизна во ...
сите 65 | | | веќе видена

На македонскиот моден пазар во континуитет главниот збор го водат неколку големи компании кои се претставници на големи светски модни брендови. Според ...
сите 6 | | | веќе видена

Европската комисија ќе воведе царини за увоз на јајца од Украина во следните две недели, откако ќе биде постигнат претходно договорениот годишен праг за увоз ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel