Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Gostivar
 • Strumica
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Cleaning machines, supplies & equipment
 • Hygiene goods & toiletries wholesale
 • Housecleaning, office building & industrial cleaning services
 • Carpets & rugs cleaning equipment & supplies
 • Dry cleaning - equipment & supplies
 • Electrical Appliance - Retailers
 • Disinfectants
 • Hygienic - Dispensers
 • Hygiene - Funds (Industrial Program)
 • Dry Cleaners & Dry Cleaning Services
 • Machinery Maintenance
 • Electric Installation (Wire & Cable)
 • Car Washes - Equipment
 • Air Conditioning - Services & Repair
 • District Heating Utility Companies
 • Carpet, Rugs & Upholstery Cleaning
Повеќе филтриПомалку филтри

Cleaning machines, supplies & equipment по градови

Bitola Gostivar Kocani Kumanovo Ohrid Skopje Stip Strumica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cleaning machines, supplies & equipment

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Delivery

VS Profesional


 • Address : 11-ti Oktomvri 86 lok.4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Paper products, dispensers, equipment and cleaning products for professional use.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563880644_62.png?t=true&w=300&h=300
6 days a week

Vaslin


 • Address : s.Bosilovo 145
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7623 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

DTPU „ VASLIN“ dooel, Bosilovo – is an authorized distributor for sales of professional machinery, equipment, tools and chemicals-detergents for cleaning and maintaining of hygiene in all sectors and in all possible areas such as

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554970172_51.png?t=true&w=300&h=300
ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Klintek


 • Address : bul.Partizanski Odredi 62 lok. 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

CLINTEK DOOEL from Skopje is an authorized representative of the German company Kärcher. In this way, the complete range of Kärcher machines, equipment and cleaning products is available on the entire territory of the Republic of Macedonia.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539079236_61.jpg?t=true&w=300&h=300

Deve kom


 • Address : Mara Ugrinova 68/1
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7477 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cleaner


 • Address : bul.ASNOM 118/1-18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 22:00 • Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Higiena Plus


 • Address : Naroden Front, TC Beverli Hils 19-A lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Houm Robots


 • Address : bul.Srbija 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jordan-Az Kirby (Jordan-Az Kirbi)


 • Address : Boro Pockov 46
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7618 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KNL Sistemi


 • Address : Ivan Turgenev 28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lukasko


 • Address : Ignjat Atanasovski 3-g
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M.H.P Seal Engineering


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski (Edvard Kardelj) 15/1 lok.11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Modna grupacija Int


 • Address : Ukrainska (Grigor Prlichev) 17
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7570 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nani-teh


 • Address : Mishko Mihajlovski 14-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ozonway/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rainbow Centar (Reinbou Centar)


 • Address : bul.Jane Sandanski 9-a/10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat - Sun from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silver


 • Address : Alekso Demnievski 68
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tis Tip Top Servis


 • Address : ul.11 59
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 65 | | | веќе видена

Индексот на цените на становите за Република Србија во првиот квартал од 2024 година изнесува 160,49, што претставува пораст на цените на становите од 4,74 ...
сите 35 | | | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 39 | | | веќе видена

Фондот на ПИО вчера објави важна информација за група повозрасни граѓани за еднократна помош. Ќе се обезбедат средства за исплата на еднократна помош на ...
сите 15 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена

Дали спласна бурата со акциите на Комерцијална банка, или вчерашниот петочен ден беше само благо затишје, осгтанува да ни покаже претстојниот понеделник. Но, ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel