Aleksandrija-2000


  • Address : Heroj Karposh 18
  • Place: Prilep
  • Distance: ≈7550 км
Categories:

burek


  • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Регионот треба да се стреми кон што побрза енергетската транзиција, истакна Виктор Андонов соработник за енергетика во Владата на Република Северна Македонија ...
сите 19 | | | веќе видена

Интервју со Ѓиле Вишај, советник за економски прашања во амбасадата на Република Словенија во Република Северна Македонија Нашите две држави, годинава, слават ...
сите 42 | | | веќе видена

Државниот завод за статистика денеска објави дека трошоците на животот во ноември се зголемени за 19,5 проценти во споредба со истиот месец лани, а цените на ...
сите 78 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel