Bajadera


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 9-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈1113 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Tulumba

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Cake roll

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Papucaka

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Fruit dream

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Indijanki

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Truffles

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Truffles

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Baklava

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Cakes for visit

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Fruit cake

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Kinder cake

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Ekleri

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Choco paste cake

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Princess donut

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Markiza cake

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Ohrid cake


  See our products at

  Suggested results for your search terms:

  ParkingPublic transport7 days a weekAirconditionedCards accepted

  Krin


  • Address : Vasil Glavinov 3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈1049 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 22:00 • Sat from 08:00 to 18:00 • Sun from 00:00 to 00:00

  Cakes, cookies, small pastries, chestnut puree, sweet wheat, biscuits, Saints day bread, cheese crackers...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587560615_91.png?t=true&w;=300&h;=300
  Parking7 days a weekAirconditionedCards acceptedDelivery

  Delicia


  • Address : Finska 185
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈1051 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00 • Sun from 07:30 to 22:00

  HANIBAL - Pastry shop & Bakery deals with production of cakes and pastries, bread and baked goods.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1465990811_99.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Стабилизирање на цените на примарните производи, натамошното намалување на застојот во снабдувањето, но и на затегнатите меѓународни финансиски услови коишто ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Втората фирма од Бугарија, „Актаел“, што учествуваше на неодамна завршениот јавен повик за набавка на природен гас, нема лиценца за работа во Македонија, туку ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Силк Роуд Банка АД Скопје ги известува сите приматели на пензија преку банката дека предвремената исплата на пензиите за месец јануари ќе се врши на 30.01.2023 ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel