Bukefal


  • Address : Kej Boris Kidrich 36
  • Place: Struga
  • Distance: ≈7501 км

  • Telephone 2: +389 70 232459
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00
    Sat from 09:00 to 16:00
  • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 20 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 156 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel