Bottega del vino


  • Address : bul.Partizanski Odredi 64/3-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7497 км

  • Telephone 2: +389 70 700373
  • Fax: +389 2 3063592
  • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:540 MKD

SIESTA Tequila Silver 1 L

Retail Price - VAT Included:630 MKD

LUXARDO Limoncello Liqueur 0,75 L

Retail Price - VAT Included:590 MKD

LUXARDO Limoncello Liqueur 0,75 L

Retail Price - VAT Included:2.950 MKD

Leather case for one bottle with po ...

Retail Price - VAT Included:890 MKD

Whisky Breton

Retail Price - VAT Included:2.530 MKD

Kozen ranec za dve sisinja

Retail Price - VAT Included:2.110 MKD

Cognac G & A Organic


See our products at
Map

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 57 | | | веќе видена

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 41 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Nvidia во средата прогнозираше раст на приходите за првиот квартал од 233%, далеку над очекувањата на Волстрит за раст од 208%. За ...
сите 36 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel