Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Biljard - sallone
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Biljard

Zar-Dar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gran klub


 • Adresa: Divizioni i 50-të 24-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7499 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 10:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 10:00 deri më 01:00 • D nga 12:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Boling


 • Adresa: bul.Jane Sandanski, Capitol Moll 71-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petnaeska


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 109
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osumka


 • Adresa: Andon Sllabejko 48
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7549 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mullo


 • Adresa: Nikolla Teslla 34
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7555 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

Kategoritë:

biljard - sallone

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bar 37


 • Adresa: Bllazho Alleksov p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7575 км
 • Orari i punës: Ma - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonija


 • Adresa: Marshal Tito 87
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7591 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AsKategoritë:

biljard - sallone

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biljard Klub Tanзevi


 • Adresa: Kliment Ohridski 6
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7618 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golden Ball


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

biljard - sallone

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grashin


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 103
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

biljard - sallone

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nian 2023


 • Adresa: f.Bansko 32-a
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 54 | | | веќе видена

Годинава се планира производство на тутун од 26.000 тони колку што беа планирани и лани. До крaјот на март тутунарите за овие планираните количини склучија ...
сите 6 | | | веќе видена

Имаат ли причина за задоволство акционерите на скопската фабрика за чоколади „Европа“. Стигна одлуката на раководството што тие ја очекуваа и за која ќе треба ...
сите 20 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Вчера (16.4.2024) во Скопје Меблинг ДООЕЛ свечено го отвори новиот ИЗЛОЖБЕН САЛОН И СЕРВИСЕН ЦЕНТАР за машини за обработка на дрво! ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj