BFM  • Telefon 2: 072 244007
  • Faksi: 044 346170
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1672133267_46.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

BFM KOMPANI është kompani e themeluar në vitin 2003 me përvoja te bartura nga kompani me të njëjtin emër me seli në Zvicëer në pronësi të FEJSAL MUSTAFI . BFM KOMPANI është kompani për tregëti me pakicë dhe shumicë me seli në TETOVË dhe ju ofron spektër të gjerë të produkteve të llojllojshme nga sfera e Nxemjes , ftohjes dhe sistemeve solare e njëkohësisht dhe ujësjellësit . BFM është distributor I autorizuar I disa brendeve të njohura europiane nga të cilat ju ofron prodhime të gjëra nga ngrohja qendrore , ftohja , kanalizimi dhe sistemeve solare . Kompanitë më të njohura europiane me të cilat bashkëpunon BFM janë .P
ITALIA : F.I.V., EMMETI, MAMOLI , RACORDIERE METALISCHE , DE LONGHI Radiators, NOVASFER, CORAC, RBM.
ZVICRA: HPA AG , HAKA GERODUR , HONEYËELL , BIRAL, JURGEN ARMACK.
GJERMANIA : EURO FOL, ËERIT
POLONIA: KOSPEL , KARMAT,
GREQIA: INTERPLAST.
Risi në veprimtarinë e BFM është oferta e tanishme e Panel Solarëve nga kompania e njohur Austriake GREENoneTEC .
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj