Beli Vodenici


  • Address : bul.V.S.Bato 51 lok.9
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈1052 км
Categories:

bake shops, burek


  • Telephone 2: +389 70 239787
  • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Годишнината од Владата на Ковачевски, бизнисот ја честита со ставот-потребно е почитување на нашите барања, не сме задоволни од суштинската соработка, да се ...
сите 49 | | | веќе видена

Во рамки на конференцијата организирана од страна на Владата „Година на нови можности“ беше и панел сесијата „Социјални и здравствени политики во време на ...
сите 56 | | | веќе видена

Уставниот суд ќе ја испитува уставноста на одредбата за исплата на апанажа за функционери кои се разрешени или поднеле оставка пред истекот на мандатот, објави ...
сите 10 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel