Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Strumicë
 • Ohër
 • Gostivar
 • Kavadar
 • Veles
 • Stip
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Radovis
 • Vinicë
 • Resnjë
 • Dibër
 • Kriva Pallankë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Barnatore
 • Kozmetikë
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Barnatore 24 h
 • Veledrogeri
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Laboratore Biokimike
 • Ortopedi - Mjete Ndihmëse Ortopedike
 • Mjekësi - Aparate Dhe Pajisje
 • Poliklinika
 • Ordinanca Pediatrike
 • Shtëpi Shëndeti Dhe Ente
 • Ordinanca Internistike
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Spitale
 • Farmaci - Produkte Farmaceutike - Tregti
 • Ushqim I Shëndetshëm - Shitore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Barnatore

Jona Farm


 • Adresa: Çarshia e epërme p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jonida


 • Adresa: Çarshia e epërme 10
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00 • Sh nga 09:00 deri më 19:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ifl Farm


 • Adresa: Çarshia e epërme 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andol-g


 • Adresa: Ljubotenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

R & R Farm


 • Adresa: Ljubotenska 10
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nor farm


 • Adresa: f.Reçicë e Madhe
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jeta Farm


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 379
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 22:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 13:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vasha apteka


 • Adresa: Vëllezërit Simoski 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00 • D nga 09:00 deri më 15:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vella Farm


 • Adresa: Kiro Ristovski Drnc 36
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:30 deri më 22:30

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meri


 • Adresa: Todor Cipovski Merxhan 50
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:30

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eliksir


 • Adresa: Strasho Pinxhur 121-1/3-a
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Farmakon


 • Adresa: Strasho Pinxhur 17
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 12:00 deri më 18:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cara-farm


 • Adresa: Strasho Pinxhur 91
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 22:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biofarm


 • Adresa: Ilindenska 174/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Univerzal-r 3


 • Adresa: Todor Cipovski Merxhan p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00 • D nga 09:00 deri më 15:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elba Farm


 • Adresa: Ilindenska 87/10
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh - D nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apolon Farm


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anakonda 1Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sara Farm 2


 • Adresa: Ilindenska 108
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:30 deri më 23:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blini


 • Adresa: Ilindenska 89
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00 • D nga 09:00 deri më 22:00

Kategoritë:

barnatore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) и Централната банка на Франција , гувернерката Анита Ангеловска-Бежоска учествуваше ...
сите 6 | | | веќе видена

Добивката на Македонската берза за хартии од вредност лани е 6 пати помала во споредба со 2022 година. Добивката на берзата е двапати пониска од годишната ...
сите 22 | | | веќе видена

Владата на Србија донесе одлука за усогласување на акцизите со годишниот индекс на потрошувачки цени во 2023 година, објавиjа медиумите од соседството ...
сите 25 | | | веќе видена

Познат хрватски трговски ланец е прогласен за виновен и казнет поради продажба на храна штетна по здравјето на луѓето. Во овонеделната пресуда во која се вели ...
| | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj