Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bakeries
 • Bake shops
 • Candy & confectioneries retail
 • Burek
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bakeries in Ohrid

Almiko


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈1114 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00 • Sun from 07:00 to 19:00

Categories:

bakeries, bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Almiko


 • Address : bul.Turistichka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈1113 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00 • Sun from 07:00 to 15:00

Categories:

bakeries, bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anabela/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajadera


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 9-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈1113 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bas somun


 • Address : Makedonski Prosvetiteli 26-a/4
 • Place: Ohrid

Categories:

bakeries, bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli, TC Amam b.b.lok.27
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gabres 2021


 • Address : Vanco Pitoseski 44/18
 • Place: Ohrid

Categories:

bake shops, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilince 2/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zito leb/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

НЛБ Банка успешно ја заврши 2022 година, покажува анализата на финансиските резултати на Банката кои се однесуваат на периодот од 1.01 до 31.12.2022 година. ...
сите 75 | | | веќе видена

Втората фирма од Бугарија, „Актаел“, што учествуваше на неодамна завршениот јавен повик за набавка на природен гас, нема лиценца за работа во Македонија, туку ...
сите 55 | | | веќе видена

Силк Роуд Банка АД Скопје ги известува сите приматели на пензија преку банката дека предвремената исплата на пензиите за месец јануари ќе се врши на 30.01.2023 ...
сите 20 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel