Атлантик комерц


 • Адреса: бул.К.Ј.Питу 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Локација: Скопјанка - сутерен, старо пазарче


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1670316351_74.jpg?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  Нашата компанија e една од водечките во оваа дејност во Македонија, благодарение на изборот и квалитетот на производите. Производите директно ги увезуваме од производителите кои се во Кина, Тајланд, Тајван, Индија, Бразил, Индонезија, Италија, Чешка, Грција, Србија и Црна Гора и Германија. АТЛАНТИК ФМ се определи за процесниот систем за управување со квалитет според нормата ISO 9001:2008.

  Имаме повеќе од 450 редовни клиенти од Македонија и регионот за кои се грижИ нашиот тим од 19 професионалци.

  Во нашиот богат асортиман на производи ќе најдете:
  • Играчки
  • Очила
  • Украси
  • Саати
  • Рачни часовници
  • Бижутерија
  • Чадори
  • Контролор за банкноти
  • Голем асортиман на новогодишни украси и се што е потребно за новогодишната забава
  • Производи за дома

  Посетете не во нашата продавница во Т.Ц. Скопјанка во Аеродром и уверете се во квалитетот на производите кои ги нудиме.

  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи