Арте нова

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Крижевска б.б.
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈7570 км
  • Локација: Индустриска Зона

  • Телефон 2: 033 297970
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625833242_57.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Арте нова e компанија која постојано се развива и специјализира во проектирањето, изработката и монтажата, главно на корпусниот мебел.

Производи
• Кујни
• Детски соби
• Спални соби
• Канцеларии
• Корпусен мебел

Услуги:
• Земање димензии од Вашиот простор
• Проектирање според сопствена желба
• Високо квалитетна изработка, според светски стандарди
• Превоз до Вашиот дом
• Монтажа од врвни специјалисти од областа на мебелот

Компанијата постои од март 2008 година и со брзо темпо го зазема своето место на македонскиот пазар за мебел. На простор од 2000 m², во современа зграда и современи услови за работа, се сместени изложбениот простор, одделението за проектирање и одделението за производство. Целокупното производство е машинско, користејќи ги најсовремените технологии, еколошко чисти и висококвалитетни матерјали. Нашите инжинери и висококвалификувани специјалисти од областа на дизајнот, проектирањето, изработката и монтажата на мебел, ќе Ви помогнат да бидете задоволни од Вашиот дом. Арте нова постојано ја усовршува производствената линија и се стреми кон врвните светски стандарди и квалитет.

За сите заинтересирани, постои можност сами да си го направите мебелот. За тоа на располагање Ви стои првокласната иверка со дебелина од 16mm и 25mm, лесонит 3mm, пластифициран медијапан со дебелина од 18mm и 30mm, се разбира во различни дезени и бои. На располагање Ви стои и нашата машинска изработка на кривини и форми по Ваша желба, праволиниско и кружно кантирање. Арте Нова нуди соработка со архитекти за мебел и уредување на простор, од цела Македонија.

Следејќи ги современите текови од областа на мебелот, Арте Нова го доближува модерното и функционалното, повеќе од кога било, што се гледа во нашите кујни, спални, детски и дневни соби, канцеларии и сл.

Ние сме различни од другите за тоа што Ви нудиме самите да го обликувате Вашиот мебел, според димензиите на Вашиот простор.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи