Archaeological Museum of Macedonia (Arheoloski Muzej na Makedonija)


  • Address : Kej Dimitar Vlahov b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7499 км

  • Working Hours: Tue - Sun from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo & Video Galery

Map

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 161 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 116 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel