Академија Каровска

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 36-Б-6-2/10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: спроти трговски рамстор центар

  • Телефон 2: 02 3111266
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00
    Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1689664405_2.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

АКАДЕМИЈА ЗА СЛУЖБЕНИК ВО СМЕТКОВОДСТВО

Придобивки:

• Како службеник во сметководството би биле дел од мрежата на големи професионалци
• Би имале можност за работа кај сите правни субјекти
• Ќе бидете доживотен ученик
• Ќе имате професија која е почитувана и позната по својот интегритет и етика
• Сертификат поддржан од Министерство за образование и Центар за образование на возрасни
• Работа на реални проекти
• Менторски пристап за кариерна подготовка и можности за вработување
• Сметководствен програм и програмска поддршка за оние кои во иднина ќе го користат МyGPM, бесплатно во првите шест месеци

Aкадемијата се трае 18 недели, 150 часа – 26 часа теоретска настава + 124 часа практична настава.

Закажи информативна онлајн средба!

📞 Контакт: 078/332-645 office@karovska.mk
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи