Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Veles
 • Gevgelija
 • Ohrid
 • Bitola
 • Prilep
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Youth hostels
 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Hotels
 • Cafes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Youth hostels


Helikon duo


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 6-1/8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Backpacers


 • Address : Petar Acev 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Three Stars (Tri Zvezdi)


 • Address : Dimo Hadzhi Dimov 68-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aerodrom City


 • Address : bul.Jane Sandanski 79-a-1/11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domus


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 20/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sanny Lake Hostel


 • Address : 11-ti Oktomvri 15
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Old Town Hostel


 • Address : Argir Marinchev 9
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trnovski veter


 • Address : s.Trnovo
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈7545 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antika


 • Address : Kej 9-ti Septemvri 24
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7550 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goldy (Goldi)


 • Address : Slavko Lumbarko 15
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7555 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domestika


 • Address : Makedonska Falanga (Ivo Lola Ribar) 31
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7556 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hostel Z


 • Address : Aleksandar Makedonski (Marshal Tito), s.Gradsko 56
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7561 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Z


 • Address : Aleksandar Makedonski (Marshal Tito), s.Gradsko 56
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7561 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Katerina-Smrdliva Voda


 • Address : Kozhuv planina
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7609 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar


 • Address : bul.Gevgelija 13
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kirov-KompaniCategories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Edelweis


 • Address : Todor Kolarov 46
 • Place: Stip

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emi


 • Address : Braka Miladinovi 2
 • Place: Kavadarci

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feniks 369


 • Address : Cane Konjarec 207-a
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hakuna matata


 • Address : 11-ti Oktomvri 29-1/1
 • Place: Skopje

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Програмерските плати повторно на врвот. Просечните примања на информатичарите во земјава изнесуваат 93.852 денари, објави Државниот завод за статистика, а ...
сите 62 | | | веќе видена

Извршниот директор на JPMorgan Chase, Џејми Димон, е загрижен дека американската економија може да се соочи со повторување на проблемите што ја осакатија ...
сите 52 | | | веќе видена

Секој вторник и петок оградениот простор кај „Технометал Вардар“ во скопската населба Маџари оживува и пулсира како и секој бувјак во светот. И ако за ...
сите 4 | | | веќе видена

Најголемите ланци малопродажни маркети за стоки од широка потрошувачка, заедно лани оствариле нето добивка од повеќе од 35 милиони евра, покажуваат податоците ...
сите 20 | | | веќе видена

Колку пруги, наредени на одреден начин, треба да има на долните делови на Nike тренерката? Со ова прашање се занимава повисокиот регионален суд во Дизелдорф, ...
сите 5 | | | веќе видена

Рекордните цени на златото, кои речиси континуирано растат од почетокот на оваа година, во нагорна линија ја влечат и цената на среброто. Глобалната ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel