Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Youth hostels
 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Hotels
 • Cafes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Youth hostels in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Aerodrom City


 • Address : bul.Jane Sandanski 79-a-1/11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigo


 • Address : bul.K.J.Pitu 34/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Backpacers


 • Address : Petar Acev 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar Hotel


 • Address : bul.Partizanski Odredi 153
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7494 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City hostel


 • Address : Tome Arsovski 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Comfy Hostel


 • Address : Partenie Zografski 26-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domus


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 20/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7503 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hakuna matata


 • Address : 11-ti Oktomvri 29-1/1
 • Place: Skopje

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Helikon duo


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 6-1/8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hi Skopje HostelCategories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hostel 42Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hostel Valentin


 • Address : Nikola Karev 9-2/12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj RamceCategories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalonis


 • Address : Titoveleshka 51
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kozle city apartments/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lido golden


 • Address : Hristo Smirnenski 10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Log In


 • Address : Kej Dimitar Vlahov 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

Categories:

youth hostels, hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lounge


 • Address : Naum Naumovski Borche 80
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Micitos


 • Address : Filip Vtori Makedonski (Stiv Naumov) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

N bar


 • Address : Petar Pop Arsov 14-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км

Categories:

youth hostels, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 128 | | | веќе видена

Ова случување се одржува четврти пат по ред Доаѓа голем настан во светот на криптовалутите, а тоа е халвинг. Овој технички настан се случува на секои четири ...
сите 7 | | | веќе видена

Компанијата Netflix додаде импресивни 9,33 милиони платени корисници во првиот квартал од 2024 година, значително надминувајќи ги очекувањата на аналитичарите ...
сите 18 | | | веќе видена

Добрата вест што ја носат статистичките податоци од Народната банка е дека во првите два месеци од оваа година паѓа просечната каматна стапка на новоодобрените ...
сите 24 | | | веќе видена

Иако звучи невозможно, постои работа која нуди 13-та и 14-та плата, на кои сигурно не би помислиле. Станува збор за работа во перална во Австрија, чии ...
сите 2 | | | веќе видена

Според истражувањето спроведено од Upwork минатата година, бројот на хонорарци во САД минатата година достигна највисоко ниво на сите времиња, скокајќи од 60 ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel