Техно Вал-плус


  • Адреса: Гоце Делчев (Борис Кидрич) б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7468 км


    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


    Препорачани резултати за вашето пребарување:

    ПаркингWi-Fi Зона

    ТМ


    • Адреса: 9-ти Километар б.б.
    • Место: Штип
    • Оддалеченст: ≈7565 км
    • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

    ДПУТ “ТМ” ДОО Штип е основана во 2003 година, со седиште на ул. Струмички пат 9-ти км бб во Штип, Република Македонија. Основната дејност на претпријатието е проектирање, надзор и монтажа на електроенергетска опрема и објекти од низок и среден напон. Претпријатието има хала за монтажа на производи, работилница за одржување и магацински простор, со вкупни 700м². ДПУТ “ТМ” ДОО Штип има 24 вработени од кои 5 со високо образование и 19 со средно образование.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1500901739_7.png?t=true&w;=300&h;=300
    ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

    Цетус ЛЕД


    • Адреса: бул.Партизански Одреди 149 мез.2
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7494 км
    • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

    Цетус Лед е компанија која што се занимава со производство и трговија на надворешно, внатрешно и индустриско осветлување базирано на најновата ЛЕД технологија.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636019102_9.jpg?t=true&w;=300&h;=300
    ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

    Ми - Мак


    • Адреса: с.Зубовце
    • Место: Гостивар
    • Оддалеченст: ≈7473 км

    МИ-МАК нуди услуги во проектирање, надзор и изведба на автоматизација електромоторни погони и производни процеси, електрични инсталации, електрично осветлување, електрични мерења, исполнувајќи ги при тоа сите светски, меѓународни и домашни стандарди и критериуми.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559894252_51.png?t=true&w;=300&h;=300

    Електроват


    • Адреса: ул.1754 бр.11
    • Место: Скопје

    Електроват е фирма која се занимава со електро инсталации. Кога станува збор за доверливост, ние сме тие кои ви требаат!

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1688651671_82.png?t=true&w;=300&h;=300
    Мапа

    Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
    сите 79 | | | веќе видена

    Ланската добивка е послаба од онаа во претходната година. Но дивиденда за акционерите сепак ќе има. Иако таа не е екстремно голема и изнесува вкупно нецели 50 ...
    сите 23 | | | веќе видена

    Стана познат на македонската јавност по создавањето на брендот за млечни производи „Здравје Радово“, потоа го продаде и излезе оттаму, а инвестираше во „Кораб ...
    сите 5 | | | веќе видена

    Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка е прогласена за Најпосакуван работодавач во 2023 година во категоријата Банкарство и финансии од страна на ...
    сите 34 | | | веќе видена

    Логирај се на Златна Книга

    Корисничко имеЛозинка    Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи