Про енерго


  • Адреса: Стив Наумов 72
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7555 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1681889727_84.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ПРО ЕНЕРГО ДОО Битола, e реномирана компанија во областа на енергетиката, се занимава со проектирање, изведба и надзор на електрични, индустриски и електроенергетски инсталации, проектирање и изведба на електроенергетски објекти (трафостаници, водови и постројки), мерење и испитување на постоечки инсталации и заземјувачки системи на секаков тип на објекти.

Компанијата располага со современо обучен менаџерски тим и кадар со висок степен на стручност и интегритет, квалитетен инженерски тим како и добро обучени и искусни извршители со соодветни квалификации. Нашата позиција на пазарот ја оправдуваме со константно и континуирано подобрување и усовршување на квалитетот на услугите кои ги нудиме, пред се со набавката на квалитетна опрема за работа и следење на светските трендови во оваа област,што за компанијата резултира со сопствен возен и машински парк.
како и добро обучени и искусни извршители (монтери) со соодветни квалификации.

• 3 (три) електроинженери,
• 10 (десет) електромонтери,
• 2 (два) возачи на градежна машина,
• 2 (два) општи работници,
• 1 (еден) овластен сметководител,
• 2 (два) административни работници.

За повеќе информации контактирајте не на 047 223486.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи