Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Strumica
 • Kocani
 • Prilep
 • Bitola
 • Gevgelija
 • Delcevo
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sports clubs, associations & federations
 • Mountaineering & climbing associations
 • Associations
 • Swimming clubs
 • Swimming schools
 • Fitness Centres, Health Clubs & Gyms
 • Martial Arts - Training
 • Ski Clubs
 • Unions
 • Wrestling Clubs
 • Disability Persons With Special Needs - Organisations
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sports clubs, associations & federations


Sahovska federacija na Makedonija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

School Sports Federation of Skopje (Sojuz na ucilisen sport na Skopje)


 • Address : bul.Kocho Racin 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shahovska federacija na Skopje


 • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada 37/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ski Federation of Macedonia (Skijacka federacija na Makedonija)


 • Address : Rugjer Boshkovikj b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skopski Maraton


 • Address : bul.Kocho Racin 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sport club Sofka


 • Address : bul.Kocho Racin 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sports Union of Skopje (Sojuz na Sportovi na Skopje)


 • Address : bul.Kocho Racin 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sportska akademija


 • Address : Dimche Mirchev 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stmec


 • Address : Kej Makedonija (Kej Marshal Tito) b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Sat from 11:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Swimming Federation of Macedonia (Plivacka federacija na Makedonija)


 • Address : Gradski park b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tenis Federation of Macedonia (Teniska federacija na Makedonija)


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 149-2 lok.3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tim Strong Monster


 • Address : Dimitar Vlahov 39
 • Place: Kocani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Transferzalec


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 28/13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Union of school sports of the East Region


 • Address : 11-ti Oktomvri 37
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7616 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Univerzalci


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7498 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri from 21:00 to 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veljuski Vetar


 • Address : ul.208, s.Veljusha b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7610 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vertikal Multisport


 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 140 | | | веќе видена

На покана на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), гувернерката Ангеловска-Бежоска ги презентира позитивните искуства од оцената на транспарентноста на Народната ...
сите 37 | | | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 64 | | | веќе видена

Фонтаната Лотос во Градскиот парк во Скопје, која е урбан симбол на дружење, заедништво и солидарност на голем број генерации млади, е главната инспирација за ...
сите 12 | | | веќе видена

Многу градови низ светот станаа многу скапи за купување дом, но кои градови се речиси недостапни кога станува збор за поседување недвижен имот? Следниот ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel