Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Куманово
 • Струга
 • Битола
 • Велес
 • Кичево
 • Прилеп
 • Охрид
 • Крива Паланка
 • Гостивар
 • Штип
 • Маврово
 • Неготино
 • Дебар
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Полиција
 • Министерства - подрачни одделенија
 • Важни телефони
 • Министерства
 • Гранични премини
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Полиција

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

МВР - Сообраќајна полиција Штип


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Берово


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Битола


 • Адреса: бул.1-ви Мај 65
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7558 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Валандово


 • Адреса: Маршал Тито 14
 • Место: Валандово
 • Оддалеченст: ≈7623 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Велес


 • Адреса: Панко Брашнаров б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Велешта


 • Адреса: с.Велешта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Виница


 • Адреса: Браќа Миладиновци 16
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7582 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Гази Баба


 • Адреса: Јани Лукровски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Гевгелија


 • Адреса: 7-ми Ноември 28
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7630 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Гостивар


 • Адреса: 18-ти Ноември 33
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Делогожда


 • Адреса: с.Делогожда
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Делчево


 • Адреса: Македонија б.б.
 • Место: Делчево

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Демир Капија


 • Адреса: Првомајска б.б.
 • Место: Демир Капија

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Демир Хисар


 • Адреса: Битолска б.б.
 • Место: Демир Хисар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Кавадарци


 • Адреса: 7-ми Септември б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7578 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Карпош


 • Адреса: Иван Аговски 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Кисела Вода


 • Адреса: Пролет 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Кичево


 • Адреса: бул.Ослободување 62
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Кратово


 • Адреса: Гоце Делчев 78
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7547 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Крива Паланка


 • Адреса: Јоаким Осоговски 185 (Маршал Тито)
 • Место: Крива Паланка
 • Оддалеченст: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Дизајнирањето на макроекономските политики, јавните финансии, структурните реформи, како и поддршката што ја дава Владата на стопанството за справување со ...
сите 64 | | | веќе видена

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 44 | | | веќе видена

Скромните почетоци на нашата најуспешна фармацевтска компанија „Алкалоид“, датираат од август 1936 година, кога на патот од Скопје кон Велес е отворен еден од ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи