Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Полиција
 • Важни телефони
 • Министерства - подрачни одделенија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Полиција во Скопје

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување


Безбедност на патниот сообраќај - Републичка полиција


 • Адреса: с.Петровец
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10453 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Контрола на граница Петровец


 • Адреса: Меѓународен аеродром Скопје
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10452 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР Глумово


 • Адреса: с.Глумово
 • Место: Скопје

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР - Министерство за внатрешни работи


 • Адреса: Димче Мирчев 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10441 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР - Сектор за односи со јавност


 • Адреса: Димче Мирчев 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Гази Баба


 • Адреса: Јани Лукровски б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Карпош


 • Адреса: Иван Аговски 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Кисела Вода


 • Адреса: Пролет 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Чаир


 • Адреса: Бутелска 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Шуто Оризари


 • Адреса: Нов живот б.б.
 • Место: Скопје

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР- аплицирање за патни исправи, лична карта и возачка дозвола преку мобилен


 • Адреса: закажување преку мобилен телефон
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Обезбедување на возови


 • Адреса: Никола Карев 20-Л
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10441 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Обезбедување објекти и дипломатско-конзуларни претставништва


 • Адреса: Тодор Александров 36 (Салвадор Аљенде)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10441 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Одделение за увиди на сообраќајни незгоди


 • Адреса: Димитар Туриманџовски 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10444 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица Центар


 • Адреса: Даме Груев 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10440 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Аеродром и Ново Лисиче


 • Адреса: бул.Србија б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10443 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Арачиново


 • Адреса: ул.1 бр.2 , с.Арачиново
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10442 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Бит Пазар


 • Адреса: Војдан Чернодрински 31
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10439 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Драчево


 • Адреса: Бранко Заревски б.б. (Димитрије Чуповски)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10449 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Ѓорче Петров


 • Адреса: Македонска Војска б.б. (Црвена Армија)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10436 км

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Дизајнирањето на макроекономските политики, јавните финансии, структурните реформи, како и поддршката што ја дава Владата на стопанството за справување со ...
сите 64 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи