Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Полиција
 • Министерства - подрачни одделенија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Полиција во Струга

Граничен премин-Ќафасан (Албанија)


 • Адреса: Граничен премин
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7505 км

За да видите во живо состојба на граничните премини кликнете ТУКА

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Велешта


 • Адреса: с.Велешта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7497 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Делогожда


 • Адреса: с.Делогожда
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МВР-Струга


 • Адреса: ЈНА б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7504 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полициска станица-Франгово


 • Адреса: с.Франгово
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

полиција

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Дизајнирањето на макроекономските политики, јавните финансии, структурните реформи, како и поддршката што ја дава Владата на стопанството за справување со ...
сите 64 | | | веќе видена

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 44 | | | веќе видена

Скромните почетоци на нашата најуспешна фармацевтска компанија „Алкалоид“, датираат од август 1936 година, кога на патот од Скопје кон Велес е отворен еден од ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи