МедикаС

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Јордан Мијалков (Железничка) 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: Центар - во близина на Рамстор и НЛБ Банка

  • Телефон 2: 072 205086
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550220214_17.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ПЗУ Поликлиника МедикаС е сместена во центарот на градот и располага со соодветна организациска и техничка опременост за извршување услуги од следните специјалности:
• Медицина на трудот
• Офталмологија
• Оториноларингологија
• Невропсихијатрија (ЕЕГ дијагностика)
• Интерна медицина (Еходијагностика, Коронарен стрес тест, Холтер ЕКГ, Холтер за крвен притисок)
• Алергологија
• Биохемиска лабораторија
• Систематски прегледи

Работиме во специјализирани тимови со соодветен медицински персонал со искуство и знаење за квалитетно и навремено извршување на сите медицински услуги потребни за нашите клиенти. Наша цел е да ги задоволиме барањата на нашите клиенти и да пружиме квалитетна и одговорна здравствена заштита.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи