МедикаС

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Јордан Мијалков (Железничка) 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈804 м
  • Локација: Центар - во близина на Рамстор и НЛБ Банка

  • Телефон 2: 072 205086
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1550220214_17.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ПЗУ Поликлиника МедикаС е сместена во центарот на градот и располага со соодветна организациска и техничка опременост за извршување услуги од следните специјалности:
• Медицина на трудот
• Офталмологија
• Оториноларингологија
• Невропсихијатрија (ЕЕГ дијагностика)
• Интерна медицина (Еходијагностика, Коронарен стрес тест, Холтер ЕКГ, Холтер за крвен притисок)
• Алергологија
• Биохемиска лабораторија
• Систематски прегледи

Работиме во специјализирани тимови со соодветен медицински персонал со искуство и знаење за квалитетно и навремено извршување на сите медицински услуги потребни за нашите клиенти. Наша цел е да ги задоволиме барањата на нашите клиенти и да пружиме квалитетна и одговорна здравствена заштита. За повеќе информации, прашања или закажување на термин јавете се на телефоните 02 3246006 или 072 205086.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи