Конгресен сервисен центар

ПаркингКлиматизирано

  • Адреса: Владимир Полежиновски (Иван Милутиновиќ) 22/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: позади Универзална сала

  • Факс: 02 3230967
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d480dc2481e41a3ec5eb2f1dd01c4760.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ние ви нудиме помош во сите фази од проектот, од неговото зачнување до самата завршница
Нашите услуги вклучуваат:

- Буџетирање (предлог буџет, финансиско управување, изготвување извештаи);
- Превоз (превоз од и до аеродром/сместување/место на одржување на настанот, VIP превоз);
- Сместување (предлози/понуди за соодветни локации, резервации, регистрација);Угостителски услуги (обезбедување угостителски услуги во текот на конференциите и настаните за поврзување и вмрежување);
- Опрема (обезбедување на сите видови потребна опрема – конференциска опрема, аудиовизуелна опрема, опрема за симултано толкување);
- Изготвување документи (пишување, превод, печатење и дистрибуција на сите видови документи и материјали);
- Конференциски материјали (печатење и управување со покани, списоци на гости/регистрациски списоци, натписи со имиња, папки, тетратки, пенкала);
- Ангажирање персонал за поддршка (хостеси, толкувачи, техничари);
- Координирање и поддршка за сите процеси на лице место
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи