Конгресен сервисен центар

ПаркингКлиматизирано

  • Адреса: Владимир Полежиновски (Иван Милутиновиќ) 22/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: позади Универзална сала

  • Факс: 02 3230967
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d480dc2481e41a3ec5eb2f1dd01c4760.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Со повеќе од 14 години искуство во обезбедувањето на професионални услуги за превод на 32 јазика, толкување и организација на настани, имплементација на домашни и меѓународни проекти, како и издаваштво, Конгресен сервисен центар денес е синоним за беспрекорни услуги и услуги со исклучителна вредност за клиентите.

Обезбедуваме превод од/на следниве јазици:
*Англиски,Албански,Арапски,
*Белоруски,Бугарски,
*Германски,Грчки,Дански,
*Италијански,Јапонски,Кинески,
*Македонски,Норвешки,Полски,Португалски,
*Романски,Руски,
*Словачки,Словенечки,Српски
*Турски,Унгарски,Украински,
*Фински,Француски,
*Холандски,Хебрејски,Хрватски,
*Чешки,
*Шпански,Шведски.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи