Конгресен сервисен центар

ПаркингКлиматизирано

  • Адреса: Владимир Полежиновски (Иван Милутиновиќ) 22/4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: позади Универзална сала

  • Факс: 02 3230967
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d480dc2481e41a3ec5eb2f1dd01c4760.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Конгресен сервисен центар е основан во 1999 година во Скопје, Македонија.

Со повеќе од 14 години искуство во обезбедувањето на професионални услуги за превод на 32 јазика, толкување и организација на настани, имплементација на домашни и меѓународни проекти, како и издаваштво, Конгресен сервисен центар денес е синоним за беспрекорни услуги и услуги со исклучителна вредност за клиентите.

Поаѓајки од нашата визија за регионализација и глобализација на нашите услуги со цел да им овозможиме на нашите клиенти сервисирање на нивните потреби и надвор од Македонија, Конгресен сервисен центар во 2001 година отвори канцеларија во Белград (Србија), а во 2012 година во Сараево (БиХ).
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи