Kitka IZ


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7507 км
 • Location: Спротивно од Лукоил бензинска кај Драчево

 • Telephone 2: +389 75 304361
 • Working Hours: Tue - Sun from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ornamental grasses

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Annual flowers

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Pot flowers


See our products at

Suggested results for your search terms:

Horti gardens


 • Address : Crveni bregovi b.b.
 • Place: Negotino

Nursery for growing flowers and arranging green areas

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1712217266_46.png?t=true&w;=300&h;=300

Levidia


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 32-B
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 15:00

Levidia has a nursery for fruit seedlings, nurseries and a garden center for horticulture

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1695806545_23.png?t=true&w;=300&h;=300
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 96 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 18 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 18 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 56 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
| | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel