Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Охрид
 • Тетово
 • Радовиш
 • Гостивар
 • Битола
 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фурни
 • Пекарници
 • Леб и бели печива
 • Бурекџилници
 • Ресторани - млечни
 • Брашно-Производство И Трговија
 • Слаткарници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Фурни

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Плетварец


 • Адреса: Јоска Јорданоски 31
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Порта


 • Адреса: 4-ти Јули 2
 • Место: Радовиш

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ребуш


 • Адреса: Петар Ѓончевски Гиле 5
 • Место: Струга

Дејности:

фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ридарец


 • Адреса: Пенка Котеска 23
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Нед од 22:00 до 11:30

Дејности:

фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Специјал


 • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 13
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Специјал-Рекорд


 • Адреса: Димитија Чуповски (Вељко Влаховиќ) 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стара фурна


 • Адреса: Спасе Темелкоски 8
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стара Фурна


 • Адреса: Антон Чехов 21
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Супер


 • Адреса: Перо Чичо 58
 • Место: Куманово

Дејности:

фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Три Брата


 • Адреса: Мајаковски 24
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 17:00 • Саб од 07:30 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фантастик


 • Адреса: Козле 88/2 лок.7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Феникс


 • Адреса: 7-ми Ноември 106
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Саб од 00:30 до 00:00 • Нед од 00:00 до 13:00

Дејности:

фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фурна Велковски


 • Адреса: Амди Демир 4-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7496 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фурна Кадинец


 • Адреса: с.Кадино Село
 • Место: Прилеп

Дејности:

фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фурна Калина


 • Адреса: с.Банско
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 16:00

Дејности:

фурни, пекарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фурна Тасеви


 • Адреса: Ѓорче Петров 73
 • Место: Кочани

Дејности:

фурни, пекарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фурна Чаир


 • Адреса: Цветан Димов 131
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7499 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фурра Берлини


 • Адреса: Панче Попоски 68
 • Место: Гостивар

Дејности:

фурни, пекарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чарли-ком


 • Адреса: Бутелска 34
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Штипска пастрмајлија


 • Адреса: Никола Карев б.б.
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Поради енергетската криза многу македонски домаќинства и зимава се греат на дрва. Од јавното претпријатије „Национaлни шуми“ се надеваат дека и во иднина ќе ги ...
сите 12 | | | веќе видена

Капиталните инвестиции се еден од најзначајните приоритети на Владата и тие во буџетот за 2023 година се планирани на ниво од 790 милиони евра. Во ...
сите 111 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи