Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Охрид
 • Тетово
 • Радовиш
 • Гостивар
 • Битола
 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фурни
 • Пекарници
 • Леб и бели печива
 • Бурекџилници
 • Ресторани - млечни
 • Брашно-Производство И Трговија
 • Слаткарници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Фурни

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Димески мерак


 • Адреса: Љубен Лапе 31
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7548 км
 • Работно време: Пон - Саб од 20:00 до 06:00

Дејности:

фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Долче Вита


 • Адреса: Ацо Караманов 14
 • Место: Радовиш

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Домино Маск


 • Адреса: Маршал Тито 8
 • Место: Гевгелија

Дејности:

пекарници, фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дуки


 • Адреса: Моша Пијаде б.б.
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈7574 км
 • Работно време: Пон - Саб од 05:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зашле


 • Адреса: Никола Јонков Вапцаров (Лавчански пат) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7555 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златни класја


 • Адреса: Димитар Влахов 25
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златно зрно


 • Адреса: Менде Црвенкоски 3
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7550 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зоби


 • Адреса: бул.Туристичка 57
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

пекарници, фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зоби


 • Адреса: 7-ми Ноември б.б.
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 14:00

Дејности:

пекарници, фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јовче


 • Адреса: бул.Јане Сандански 78 лок.3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7502 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јовче


 • Адреса: 23-ти Октомври (Владимир Комаров) 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 14:30

Дејности:

фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кеском


 • Адреса: 1-ви Мај 3
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Козле


 • Адреса: Козле 49-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7497 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Козле 2


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 38
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марфи


 • Адреса: Егејска 12
 • Место: Радовиш
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мелница Фурна Диме


 • Адреса: Босна и Херцеговина б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7498 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мики


 • Адреса: Бошко Корчагин 1
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7551 км
 • Работно време: Пон - Саб од 23:00 до 07:00

Дејности:

фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Настоски


 • Адреса: Александар Гушо 22
 • Место: Охрид

Дејности:

пекарници, фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пекара Црниче


 • Адреса: Павел Шатев 10-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7500 км

Дејности:

фурни, пекарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пекара 10


 • Адреса: Методија Андонов Ченто (Антон Попов) б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7503 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

АДА е првиот дигитален асистент базиран на вештачка интелигенција во јавниот сектор во регионот ќе биде промовирана во текот на следниот месец и ќе ги нуди ...
сите 164 | | | веќе видена

Вкупната потрошувачка на електрична енергија на домаќинствата и малите потрошувачи (ЕВН Хоме) и дополнителните снабдувања кои ги врши АД ЕСМ преку ЕСМ ...
сите 97 | | | веќе видена

Првиот блок на РЕК Битола не работи, три дена е затворен и ТЕЦ Осломеј. Министерот за економија Бектеши уверува дека причината е редовен ремонт. Вели струја ќе ...
сите 156 | | | веќе видена

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ), Марко Бислимоски, не очекува да има недостиг на нафта и нафтени деривати во земјава ...
сите 63 | | | веќе видена

Најголемиот брод за крстарење во светот прави повеќе од 30.000 оброци дневно за повеќе од 6.600 патници кои се качуваат на неделно ниво. Патниците на Royal ...
сите 4 | | | веќе видена

Комерцијалните банки се должни да ги ажурираат личните податоците на клиентите поради постојната законска регулатива од Законот за спречување перење пари и ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи