Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фурни
 • Пекарници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Фурни во Охрид

Бел Бисер Класик


 • Адреса: Гоце Делчев 99
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км

Дејности:

фурни, пекарници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зоби


 • Адреса: бул.Туристичка 57
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

пекарници, фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зоби


 • Адреса: 7-ми Ноември б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 14:00

Дејности:

пекарници, фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Настоски


 • Адреса: Александар Гушо 22
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км

Дејности:

пекарници, фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Феникс


 • Адреса: 7-ми Ноември 106
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Саб од 00:30 до 00:00 • Нед од 00:00 до 13:00

Дејности:

фурни

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Штипска пастрмајлија


 • Адреса: Никола Карев б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 88 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 26 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 23 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Инклузивност и широка вклученост на голем број граѓани, на граѓанскиот и бизнис секторот, на институции, млади и ранливи групи, е ...
сите 9 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Европската автомобилска индустрија сака креаторите на политиката на континентот да смислат подобра индустриска стратегија, како и ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи