Експертс

ПаркингДостава

  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 149
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7496 км
  • Локација: карши ТЦ Олимпико

  • Факс: 02 3084871
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1641290928_41.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Експертс е специјализирано претпријатие во приватна сопственост, кое се занимава со компримираниот воздух како заокружен технолошки процес, кој вклучува негово производство, третман, дистрибуција и користење.

За сите сегменти, Експертс обезбедува технолошки решенија, опрема, монтажа и пост продажен сервис, а како производи нуди:
• Индустриски компресори и опрема за третман на компримираниот воздух
• Индустриски пневматски компоненти, приклучоци и црева
• Индустриски пневматски, соленоидни и рачно погонувани вентили
• Комплетно проектирање и изведување на компресорски станици, клуч на рака
• Алуминиумски инсталации
• Компоненти од инокс

Експертс решенија и склопови:
• Пневматски системи за автоматизација на машини
• Пневматски командни системи
• Припремни групи за компримиран воздух
• Пневматски приклучни и разводни системи
• Пневматска опрема

Со својата организациона поставеност и програмска исполнетост (сопствени деловни простории: административни, продажни, магацински, производно-сервисни и испитно едукативни), како и со постојаното инвестирање во усовршување на сопствените капацитети и примена на најсовремена компјутерска технологија, Експертс ги задоволува и најстрогите критериуми за ефикасно, квалитетно и економично работење.

Ние не ви нудиме само производ...
...ние ви нудиме решение.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи