Пребарувањето е оптимизирано за Struga

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
 • Struga
 • Dojran
 • Resen
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Beaches
 • Cafes
 • Hotels
 • Restaurants a - z
 • Camping sites (campgrounds & rv parks)
Повеќе филтриПомалку филтри

Beaches по градови

Dojran Ohrid Resen Struga

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Beaches


Akvarius


 • Address : Vlado Maleski b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7500 км

Categories:

beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blue sky (Blu skaj)


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7502 км

Categories:

beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coral Beach Bar


 • Address : Ezerski Lozja b.b.
 • Place: Struga

Categories:

cafes, beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fes


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7502 км

Categories:

beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sen Trope


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7502 км

Categories:

beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Versus beach


 • Address : Vlado Maleski 1
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7500 км

Categories:

beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Women's beach (Zenska plaza)


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7501 км

Categories:

beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Dojran
 • Distance: ≈7637 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alex beach (Aleks bic)


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Dojran
 • Distance: ≈7637 км

Categories:

beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AqualinaCategories:

hotels, beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beach Kaneo (Плажа Канео)


 • Address : Kocho Racin b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7513 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beach bar 2/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cuba Libre (Kuba Libre)


 • Address : Naum Ohridski 10-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км

Categories:

beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dafi Beach


 • Address : Naum Ohridski, s.Peshtani 2-b
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7520 км

Categories:

cafes, beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dolno Dupeni BeachCategories:

beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golden beach (Golden bic)


 • Address : Naum Ohridski b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7514 км

Categories:

beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradiste/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granit hotel


 • Address : nas.Sv.Stefan b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7516 км

Categories:

hotels, beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ineks Gorica


 • Address : Naum Ohridski 5/7
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7515 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konekt bic Slivnica (coonect beach)Categories:

beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 55 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка е прогласена за Најпосакуван работодавач во 2023 година во категоријата Банкарство и финансии од страна на ...
сите 34 | | | веќе видена

Во 2014 година, кинескиот лидер Си Џинпинг ги објави плановите да ја вклучи Европа во неговиот потписен глобален трговски и инфраструктурен проект, ...
сите 7 | | | веќе видена

Македонија оваа година според ММФ треба да ја заврши со раст на економија од 2,7 проценти, додека следната година со 3,7 отсто, а во 2026 - 3,5 проценти. ...
сите 73 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel