Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kavadarci
 • Tetovo
 • Kumanovo
 • Kocani
 • Gostivar
 • Sveti Nikole
 • Stip
 • Strumica
 • Bitola
 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Basketball clubs
 • Sport centres, facilities, fields, playgrounds & courts
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Basketball clubs

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

KK Teteks TTK


 • Address : Brakja Miladinovci b.b.
 • Place: Tetovo

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK Tetova Buls


 • Address : Borce Kocovski 51
 • Place: Tetovo

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ljuboten


 • Address : Ivo Lola Ribar 193
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7467 км

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademija basket


 • Address : Pushkinova 7-3/31
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7501 км

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feni Industry (Feni Industri)Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

K.K Ovce Pole-Basket


 • Address : Kuzman Kapidan 6
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7542 км

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK ABA Strumica


 • Place: Strumica

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK Angeli


 • Address : Nagoricanska 55
 • Place: Skopje

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK Basket Dino


 • Address : Dimitar Vlahov 89
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7570 км

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK Cair 2030


 • Address : Strumicka 4
 • Place: Skopje

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK Euro-Nikel


 • Address : Naseleno mesto bez ulicen sistem s.Vozarci
 • Place: Kavadarci

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK Feniks 2010


 • Address : bul.ASNOM 14
 • Place: Skopje

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK Gevgelija


 • Address : Dimitar Vlahov 4
 • Place: Gevgelija

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK Gostivar


 • Address : Sedek Kostoski 15
 • Place: Gostivar

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK IBA Basket


 • Address : Nikola Tesla
 • Place: Skopje

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK Jasmin 95


 • Address : 8-mi Septemvri
 • Place: Kavadarci

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK Kozuv


 • Address : Dimitar Vlahov 4
 • Place: Gevgelija

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK Kriva Palanka


 • Address : Sv.Joakim Osogovski 163
 • Place: Kriva Palanka

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK Kumanovo 2009


 • Address : Oktomvriska revolucija 40
 • Place: Kumanovo

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 107 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 88 | | | веќе видена

Цените на нафтата денеска се намалија, се намали и цената на златото како и европските берзански индекси. Според податоците на берзата, цената на суровата ...
сите 97 | | | веќе видена

НЛБ Склади, управување со средства, д.о.о. денеска, по добивањето на сите релевантни одобренија, успешно го заврши преземањето на Генерали Инвестментс АД ...
сите 22 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel