АвиаНет24


  • Адреса: Финска 50б
  • Оддалеченст: ≈7504 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1711015653_45.png?t=true&w=300&h=300


Повеќе од 17 години обезбедуваме широк спектар на исплатливи услуги за приватните комерцијални и карго оператори на авиони. Лиценцирани и искусни диспечери кои работат деноноќно, секој ден од годината, нашиот Oперативен Kонтролен Cентар (OKC) обезбедува поддршка за нашите клиенти пред и за време на летот.

Ќе ги избегнете трошоците и работната сила поврзани со операциите „in house“ и ќе обезбедите безбедни, сигурни, удобни, ефикасни летови и минимална непријатност кај клиентите при нередовни операции.

Секој авион, секој лет, секој патник и секое парче товар е грижа на ОКЦ.

Услуги:
- Испраќање на лет
- Копнени услуги
- Аеродромски слотови
- Сообраќајни правила
- Бизнис Летови
- Складирање, управување со документација за летот
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи