Р3 Инфомедиа

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 42/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: до Санте клиника

  • Факс: 02 3178488

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5dec01a5b22ea5e85f7fc2e81c9bee63.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Р3 Инфомедиа од 01.04.2012 година е давател на сервисот 1188 – Целосен телефонски именик и телефонска служба за информации, за сите мобилни или фиксни телефонски броеви и адреса на сите правни лица и на физички лица што претходно дале согласност за објавување на нивните податоци.

Телефонската служба за информации – 1188, има за цел брзо и прецизно пронаоѓање на податоци за корисниците кои што имаат потреба од информација за физичко лице или правен субјект. Нашите оператори се достапни 24 часа, секој ден од неделата, вклучително и празници. Базата на податоци на сервисот 1188, содржи информации за претплатниците на сите телефонски оператори во РМ. Сервисот е достапен преку фиксен и мобилен телефон.

Телефонската служба за информации – 1188 на територијата на Р. Македонија, претставува најголем провајдер - сервис за информации на едно место, сервис кој што е прилагоден на динамичните процеси на модерното живеење, заштедувајќи го Вашето време кога ви треба квалитетна и проверена информација, сега и веднаш.
повеќе
15%заштеда
Цена со ДДВ:850 ден.723 ден.

Тест производ

9%заштеда
Цена со ДДВ:242 ден.218 ден.

Директна пошта

7%заштеда
Цена со ДДВ:48.590 ден.44.999 ден.

Директен e-mail маркетинг

Цена со ДДВ:3.200 ден.

База на податоци

Цена со ДДВ:3.200 ден.

База на податоци

Цена со ДДВ:1 ден.

Директна пошта

Цена со ДДВ:6.663 ден.

Реклама во Златна Книга


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи