Контакт центар на Р3 Инфомедиа


  • Адреса: Наум Наумовски - Борче 50-2/17
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1679657742_62.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Нашиот контакт центар нуди можности и алатки кои придонесуваат за раст на Вашиот бизнис. Тимот на оператори има повеќе годишно искуство во областа на телемаркетинг и нудење услуги за крајните корисници, како и решенија прилагодени на потребите на Вашиот бизнис и клиенти.

Контакт центарот на Р3 Инфомедиа функционира од 2011 год., на две физички одвоени локации, со што се овозможува редудантност и непрекинатост во сервисирањето на услугите.

Нашиот тим располага со повеќе од 20 телефонски оператори со долгогодишно искуство во сервисирање на влезни (inbound) и излезни (outbound) повици.

ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ Р3 ИНФОМЕДИА КОНТАКТ ЦЕНТАРОТ?
• Поддршка 24/7
• Решенија прилагодени за вашиот бизнис
• Р3 инфомедиа располага со најголемата дата база за компании и институции во македонија
• Тест период – во р3 инфомедиа контакт центарот веруваме во квалитетот на нашите услуги. Затоа ви нудиме тест период за започнување соработка.

ИСО стандарди и системи:

ИСО 9001 - Систем За Менаџмент Со Квалитет
ИСО 27001 – Систем За Управување Со Безбедност На Информации
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи