Ада Фалке

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 26 лок.3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: населба Мичурин

  • Телефон 2: 02 2464456
  • Факс: 02 2464456
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b228ceaba25ab659a45842d00f755ce0.jpg?t=true&w=300&h=300


Тоалетните кабини се изработени според европски стандарди. Опремени се со резервоар за фекални води од 250 л, писоар, вентилациона цевка, која води од резервоарот кон надвор и на тој начин обезбедува проветрување.

Светлиот покрив обезбедува илуминација која е неопходна за нормална употреба на тоалетот. Има место за тоалет хартија, закачалка за гардероба, ознака за дами или господа, ознака за зафатено или слободно.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи