Ада Фалке

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 26 лок.3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: населба Мичурин

  • Телефон 2: 02 2464456
  • Факс: 02 2464456
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b228ceaba25ab659a45842d00f755ce0.jpg?t=true&w=300&h=300


Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи